ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH 2018/2019.

TERMIN/OPERATOR ULICE
 

rejon I

MZO

05.05.2018 r.

04.05.2019 r.

 

 

 

Bardowskiego, Batorego (od ul. Wybickiego do ul. Bema), Bzowa, Cegłowa (strona należąca do miasta), Dożynkowa, Głowackiego (od ul. Przymiejskiej do ul. Krotoszyńskiej), Jachimka, Kasztanowa, Konopna, Koszykowa, Krotoszyńska (od granic miasta do ul. Traugutta), Kunickiego, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Polna, Przymiejska (od ulic Orzechowa – Bema w kierunku zachodnim), Spacerowa, Świstackiego, Taczaka (od ul. Głowackiego do ul. Bema), Trzcinowa, Wiklinowa (od granicy miasta do ul. Krotoszyńskiej), Wybickiego (od cmentarza do ul. Krotoszyńskiej), Bojarskiej, Grześkowiaka, Russa

 

 

rejon II

MZO

05.05.2018 r.

04.05.2019 r.

 

 

 

 

Batorego (od ul. Bema do ul. Poznańskiej), Bema (od ul. Orzechowej do ul. Krotoszyńskiej), Dembińskiego, Dojazdowa, Ferića, Kasprzaka, Komedy-Trzcińskiego,  Krotoszyńska (od wiaduktu kolejowego do ul. Traugutta), Lotnicza, Łukasińskiego, Mielczarskiego (od ul. Krotoszyńskiej do Batorego), Miodowa, Młyńska, Narutowicza, Nullo, Ołobocka, Orzechowa, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Poznańska, Przymiejska (od ul. Bema w kierunku wschodnim), Pszenna, Radłowska, Rąbczyńska, Rolna, Sowińskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Batorego), Sporna, Taczaka (od ul. Bema w kierunku wschodnim), Traugutta (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Batorego), Wiejska, Śmigla, Morissona, Pussaka, Grześczyka, Zydorczaków, Kowalskiego

 

 

rejon III

MZO

28.04.2018 r.

27.04.2019 r.

 

 

 

Arciszewskiego, Chłapowskiego (od ul. Wybickiego do ul. Rejtana), Czerwonych Kosynierów (od ul. Głowackiego do ul. Chłapowskiego), Dowbór-Muśnickiego, Dubiskiego, Ducha, Dwernickiego, Głowackiego (od ul. Krotoszyńskiej w kierunku południowym), Gronowa, Kąckiego, Kłosowa, Korfantego, Korsaka, Kutrzeby, Maczka, Owsiana, Poniatowskiego (od ul. Chłapowskiego w kierunku zachodnim), Skorupki (od ul. Głowackiego do ul. Wybickiego), Topolowa, Winna, Wybickiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Chłapowskiego), Żniwna, Żymirskiego, Mariańskiego, Węglowa, Górnicza

 

 

rejon IV

MZO

28.04.2018 r.

27.04.2019 r.

 

 

Abrahama, Andersa, Bema (od ul. Poniatowskiego do
ul. Krotoszyńskiej), Chłopickiego (od ul. Poniatowskiego do
ul. Krotoszyńskiej), Chrzanowskiego, Czarnieckiego, Czerwonych Kosynierów (od ul. Chłapowskiego do ul. Bema), Czwartaków, Dekerta, Estkowskiego, Godebskiego, Kilińskiego, Kleeberga, Kniaziewicza, Kołłątaja, Konarskiego, Mielczarskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Kilińskiego), Obrońców Westerplatte, Poniatowskiego (od ul. Chłapowskiego do ul. Okólnej), Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Prądzyńskiego, Próchnika, Sierakowskiego, Składowa, Skorupki (od ul. Wybickiego do ul. Kilińskiego), Sowińskiego (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Czarnieckiego), Skalskiego, Ściegiennego, Traugutta (od ul. Krotoszyńskiej do ul. Poniatowskiego), Wróblewskiego, Żółkiewskiego, Madalińskiego, Hetmańska

 

 

 

 

rejon V

MZO

07.04.2018 r.

06.04.2019 r.

 

 

 

 

 

 

Akacjowa, Chłopickiego (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Bema (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Chodkiewicza, Daliowa, Dymarskiego, Dywizjonu 303, Glabisza, Gorzycka (od ul. Odolanowskiej do torów kolejowych), Grodzieńska, Jasińskiego, Jesionowa, Kordeckiego, Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Lwowska,  Malwowa, Niegolewskiego, Odolanowska (od ul. Różanej do torów kolejowych), Okólna, Okrężna, Plater, Podolska, Poleska, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Różana, Sikorskiego, Stanisławowska, Taczanowskiego, Traugutta (od ul. Poniatowskiego do ul. Rejtana), Wawrzyniaka, Wierzbowa, Wileńska, Wołyńska, Wspólna

 

 

rejon VI

MZO

07.04.2018 r.

06.04.2019 r.

 

 

Boczna, Bratnia, Chłapowskiego (od ul. Gorzyckiej do ul. Rejtana), Długa (od przejazdu kolejowego Ostrów ? Wrocław do Gorzyckiej), Dobra, Dolna, Elektryczna, Gorzycka (od torów kolejowych w kierunku granic miasta), Górna, Krańcowa (od ul. Długiej do przejazdu kolejowego), Kręta, Łamana, Na Skraju, Niska, Nowa, Odolanowska (od wiaduktu kolejowego do granic miasta), Olszowa, Poprzeczna, Rejtana, Sieroca, Swobodna, Zachodnia, Zakątek, Zielna, Konwaliowa, Irysowa

 

 

rejon VII

MZO

14.04.2018 r.

13.04.2019 r.

 

 

 

 

 

Bajkowa, Bartosza, Bolka i Lolka, Brzozowa (pomiędzy
ul. Staroprzygodzka a torami kolejowymi), Chłopska, Długa (pomiędzy ul. Siewną a torami kolejowymi), Graniczna, Gwarna, Jasia i Małgosi, Jesienna, Kątowa, Koszałka Opałka, Koziołka Matołka, Krańcowa (pomiędzy granicą miasta a torami kolejowymi), Kubusia Puchatka, Letnia, Mała, Modrzewiowa, Niedługa, Obrzeże, Odległa, Odskok (od ul. Przeskok do torów kolejowych), Piesza, Piotrusia Pana, Przeskok, Rataja, Siewna, Sosnowa, Staroprzygodzka (na odcinku skrzyżowania ul. Siewnej i ul. Brzozowej do granic miasta), Świerkowa, Tylna, Ukośna, Widok, Wiosenna, Włościańska, Wrzosowa, Zapiecek, Zatorze, Zimowa, Zjazd, Przyjacielska

 

 

rejon VIII

MZO

14.04.2018 r.

 13.04.2019 r.

 

 

Budowlanych, Ceglana, Ciesielska, Dekarska, Garncarska, Glinkowa, Gołębia, Grawerska, Inżynierska, Kolejarska, Krucza, Kuźnicza, Murarska, Mylna, Okopowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Staroprzygodzka (od ul. Zacisze do skrzyżowania z ul. Siewną i ul. Brzozową), Ślusarska, Tokarska, Woźna, Zacisze, Zbrojarska, Zduńska, Zębcowska, Żytnia

 

 

rejon IX

MZO

07.04.2018 r.

06.04.2019 r.

 

 

Bracka, Kłodzka, Lubuska, Kaszubska, Olsztyńska, Śląska, Podlaska, Tucholska, Kujawska, Piłsudskiego, Klasztorna, Końcowa, Komuny Paryskiej, Mertki, Asnyka, Broniewskiego, Paderewskiego, Tomczeka,  Chełmońskiego, Szkolna, Skowronkowa, Słowikowa, Kukułcza, Radosna, Wesoła, Pogodna, Szczęśliwa, Morelowa, Frąszczaka, Sowia

 

 

 

 

 

rejon X

MZO

14.04.2018 r.

 13.04.2019 r.

 

 

Osiedle Robotnicze, Waryńskiego,  Walczaka, Makuszyńskiego,  Majakowskiego, Brzechwy, Dalbora, Wyspiańskiego, Śmigielskiego,

Ledóchowskiego (od Al. Powstańców Wielkopolskich do ul. Witosa), Ledóchowskiego (od ul. Witosa do ul. Pruślińskiej), Kaliska (na odcinku pomiędzy ul. Piłsudskiego a granicą miasta), Nowa Krępa

 

 

rejon XI

MZO

21.04.2018 r.

20.04.2019 r.

 

 

Nadbrzeżna, Wioślarska, Wenecja, Szkutnicza, Jachtowa, Daleka, Skryta, Krótka, Torowa, Regatowa, Północna, Osadnicza, Grobla, Limanowskiego (od ul. Grunwaldzkiej do granic miasta), Wańkowicza, Spichrzowa, Wodna, Zielona, Strumykowa, Grunwaldzka, Łęczycka, Mazurska, Toruńska, Pomorska, Gdańska, Warmińska, Łączna, Plażowa, Pałucka, Danysza, Działkowa, Bałtycka, Łódzka, Lubelska, Opolska, Szczecińska, Krakowska, Osieckiej, Grechuty, Niemena, Warszawskiego

 

 

rejon XII

MZO

21.04.2018 r.

20.04.2019 r.

 

 

Bojanowskiego,  Browarna, Aleje Słowackiego (do Limanowskiego), Limanowskiego (do ul. Grunwaldzkiej), Królowej Jadwigi,  60 Pułku Piechoty, Harcerska, Norwida, Zana, Mickiewicza, Tuwima, Kasprowicza, Długosza, Iwaszkiewicza, Modrzewskiego, Żeromskiego, Newerlego, Kraszewskiego, Reymonta, Prusa, Bąka, Reja, Konopnickiej, Kadłubka, Żylińskiej

 

 

rejon XIII

MZO

21.04.2018 r.

20.04.2019 r.

 

 

Myśliwska, Leśna, Gajowa, Cicha, Południowa, Na Polance, Zagajnikowa, Czereśniowa, Kamienna, Sadowa, Malinowa, Wysocka, Klonowicza, Pułaskiego, Langiewicza, Wrocławska (od Ronda Bankowego do granic miasta), Miła, 3 Maja, Żwirki, Młodzieżowa, Wigury, Kantaka, Armii Krajowej, Parkowa, Spokojna, Prosta, Kopernika, Targowa, Piastowska, Sobieskiego, Olimpijska, Al. Powstańców Wielkopolskich, Majdan, Kościuszki, Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Agrestowa

 

 

CENTRUM

28.04.2018 r.

27.04.2019 r.

 

 

 

 

 

ul. Raszkowska (w rejonie dawnego szaletu miejskiego)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

ul. Kolejowa (rejon poczty)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

ul. Raszkowska (rejon synagogi)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

ul. Sienkiewicza (rejon dawnego posterunku policji)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

ul. Partyzancka (rejon Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola nr 16)

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

rejon skrzyżowania ulic Wiosny Ludów i Wrocławskiej

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

parking przy ul. Towarowej

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

 

 

CENTRUM

05.05.2018 r.

 04.05 2019 r.

 

 

Rynek (przy ul. Kaliskiej)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

Rynek (przy ul. Raszkowskiej)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Szamarzewskiego (rejon wieżowców)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „KOSZ”

– ul. Wolności (rejon Zespołu Szkół Budowlano Energetycznych)

w godz. 8.00 do 11.00 kontener „MZO”

– ul. Harcerska (rejon Szkoły Podstawowej nr 4)

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

– ul. Gimnazjalna (rejon I Liceum Ogólnokształcącego)

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „KOSZ”

– Plac Rowińskiego (rejon siedziby Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowie Wielkopolskim)

w godz. 11.30 do 14.30 kontener „MZO”

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.